بنرهای تبلیغاتی

بنرها اولین شکل از تبلیغات بودند که به طور گسترده در اینترنت مورداستفاده قرار گرفتند و امروزه از معروف‎ترین و پرکاربردترین انواع تبلیغات اینترنتی به حساب می‎آیند.

طراحی بنر خوب نقش بسزایی در موفقیت و عدم موفقیت تبلیغات شما دارد، ما تلاش مي کنيم با طراحي بنر‌هاي تبليغاتي منحصر به فرد و با کيفيت بالا به موفقيت شما کمک کنيم، همچنین کار کردن با شرکت‌ها و سايت‌هاي بزرگي که نمونه هاي آنها در قسمت نمونه کارها موجود است گویای صحت این مدعاست.
تجربه طراحان نشان می دهد که نکات زیر می‌توانند منجر به افزایش کلیک خوری و بازدید بالا از بنر شما و در نتیجه فروش بیشتر برای شما شود.

بایدها و نبایدها در طراحی بنر:

1- از انیمیشن استفاده کنید.

انیمیشنها می توانند بشدت نرخ کلیک‌خوری بنرها را افزایش دهند. انیمیشن ها می بایست با دقت زیادی استفاده شوند تا توجه بازدید کنندگان را به خود جلب کنند نه آنکه آنها را اذیت کنند.

  • طراحی بنر های تبلیغاتی | گرافیک رادان

3- داشتن ویژگی تعاملی

قرار دادن تصاویر گرافیکی روی بنر نظیر “اینجا کلیک کنید” یا “ارسال کنید” می تواند بشدت نرخ کلیک خوری را افزایش دهد.

4- استفاده از رنگهای درخشنده

 

بنرهایی به رنگ آبی، زرد،قرمز و سبز نرخ کلیک خوری بالاتری را نسبت به بنرهای سیاه و سفید دارد.

5- از کلمه “رایگان” در بنر استفاده کنید

بسته به آنچه که ارائه می دهید، کلمه “رایگان” می تواند نرخ کلیک خوری را افزایش دهد. بعنوان مثال، ارائه دموی رایگان نرم افزار، بخوبی جواب خواهد داد. برعکس، ارائه وجهه رایگان به ازای کلیک، درصد شبهات را افزایش می دهد چراکه آنها می خواهند بداند وجهه به چه شکل دریافت می گردد.

6- مزیتی را برای کلیک کردن روی بنر، در نظر بگیرید

بعنوان مثال، “آیا ترافیک بالاتری می خواهید؟” یا “نیاز به مشاور مالیاتی دارید؟”. جواب چنین سوال‌هایی، در سایت شما می باشد.

7- پیامتان را کوتاه نگه دارید

بنرهای ساده، نرخ کلیک خوری بالاتری را نسبت به بنرهای پر کلمه و غیر‌قابل تمرکز دارند.

8- لینک بنر را به یکی از صفحات داخلی سایت‌تان قرار دهید

وقتی کسی روی بنر کلیک می کند، می خواهد مستقیم به صفحه‌ای که اطلاعات مورد نظر را می خواهد هدایت شود. بازدید کنندگان شما نمی‌خواهند به صفحه اصلی سایت تان بروند و آنجه سرگردان یافتن اطلاعات مورد نظر شوند.

9- بنرهایتان را بطور مرتب تغییر یا بروز رسانی کنید

مطالعات نشان می دهد که نرخ کلیک خوری، بطور وحشتناکی پس از 2 هفته کاهش می یابد. نرخ کلیک خوری، معمولا هنگامیکه بنر جدیدی ظاهر می شود، بالاتر خواهد رفت.